Šiandien 2017 m. rugsėjo 23 d., šeštadienis

Piliakalnio skyrius

 

Piliakalnio skyrius yra vienas iš VšĮ "Vaikų ir paauglių socialinis centras" padalinių, įsikūręs Piliakalnio g. 84, Nemenčinė, Vilniaus rajonas

      


Piliakalnio skyriaus patalpos apima 1700 kv.m. Čia moderniai įrengtos personalo darbo patalpos, posėdžių salė, talpinanti iki 50 žmonių, atskirai gyvena trys šeimynos bei atskiras korpusas yra skirtas savarankiško gyvenimo namams.

         


Piliakalnio skyriuje gyvena trečioji, ketvirtoji ir penktoji šeimynos. Kiekvienoje šeimynoje gyvena 12 vaikų. Šeimynų patalpos yra moderniai įrengtos, pritaikytos gyventi vaikams, užtikrina jų saugumą ir darnų vystymąsi.

  

               

Piliakalnio skyriuje veikia Savarankiško gyvenimo namai, kurie yra pilnai įrengti ir pritaikyti gyventi šeimoms  - krizinėje situacijoje atsidurusioms šeimos, smurto aukoms ir kitais atvejais, kai asmenims reikalingos specialiosios socialinės paslaugos. Viename kambaryje gali gyventi 4-5 asmenų šeima. Kambariuose yra visi būtiniausi baldai, šaldytuvas, televizorius bei atskiri tualetai ir dušai. Greta yra bendra virtuvė ir skalbykla.