Šiandien 2017 m. rugsėjo 23 d., šeštadienis

Naujienos

2016-12-10 Kviečiame į vaikų Kalėdinę šventę

Artėjant gražiausioms metų šventėms, norime padovanoti Jums dar daugiau džiaugsmo, šilumos ir tikrumo! Atsidėkodami, kad esate kartu,  norime Jums padovanoti vaikų spektaklį „Snieguolė ir septyni nykštukai“, kuris vyks

Gruodžio 20 dieną, 16 val.

Nemenčinės daugiafunkciniame kultūros centre, Švenčionių g. 18, Nemenčinė

15:30 val. kviečiame visus šventinės arbatos 

Labai visų Jūsų lauksime!

Mums bus didžiausia dovana, jeigu galėsime pabūti drauge!

2016-11-16 Baigėsi globėjų ir įtėvių mokymai

Nuo 2016 09 14 iki 2016 11 16 Vaikų ir paauglių socialinio centro Globėjų ir įtėvių mokymo programos mokytojos Jurgita Pukienė ir Rugilė Ladauskienė vedė įvadinius mokymus globėjams ir įtėviams. Mokymų grupę sėkmingai baigė: 4 globėjų ir 3 įtėvių šeimos.

Mokymų metu mokėsi dirbti su grupe naujos Vaikų ir paauglių socialinio centro GIMK mokytojos Evelina Stankevičienė ir Larisa Valaitienė.

2016-10-21 Maisto banko akcija

Šiemet, kaip ir kasmet,  Maisto banko akcija yra didelis įvykis ir renginys visai Centro bendruomenei, kai visi skuba atlikti teisingai savanoriškus darbus, kai reikia susitelkti ir susiorganizuoti bendram tikslui.

Jau penktadienį visi rikiavosi ir skubėjo užimti savo vietas parduotuvėse bei taip plušėjo ir dirbo kaip laikrodukai dvi akcijos dienas. Nuoširdžiai dėkojame visiems aukojusiems mūsų organizacijai parduotuvėse: Rimi Antakalnio 87, IKI "Šeškinė" ir IKI Nemenčinės plentas.

2016-09-08 Nemokama pagalba nuo smurto nukentėjusiems vaikams ir jų šeimos nariams

Informuojame, jog nuo rugsėjo 8 d. iki gruodžio 30 d. Vaikų ir paauglių socialiniame centre nemokamą pagalbą gali gauti nuo smurto nukentėję vaikai ar liudininkai ir jų šeimos nariai, gyvenantys Vilniaus rajone. 

Teikiamos psichologų, socialinių darbuotojų ir teisininko kompleksinės paslaugos.  Mobili specialistų komanda gali atvykti į namus.

2016-09-07 Vilniaus Lions moterų klubas nepamiršta apie mūsų poreikius

Vilniaus Lions moterų klubo atstovės, tarp vaikų išdydžiai vadinamos "Liūtėmis", niekados nepamiršta apie mūsų Centro globotinius. Vasarą "Liūtės" atvažiavo į stovyklą su pilnomis kišenėmis spragesių ir suorganizavo vaikams kinoseansą po atviru dangumi. Prasidėjus mokslo metams atskubėjo pas mus su didelėmis dežėmis kanceliarinių prekių, kurias sukompletavo UAB Biuro Pasaulis. Dėkojame "Liūtėms" už draugystę ir pagalbą! Be to, linkime joms didžiulės sėkmės darbuose bei asmeniniame gyvenime!

     12345