Šiandien 2017 m. rugsėjo 23 d., šeštadienis

Naujienos

2015-12-20 Kalėdiniam "Spragtukui" plojo atsistoję

Tradiciškai kaip ir kiekvienais metais Vaikų ir paauglių socialinios centro bei Vaikų dienos centro "Svajonė" bendruomenė savo draugams, remėjams, svečiams ir visam Nemenčinės miestui Kalėdų proga paruošė pilną stebuklų ir gerumo dovaną. Šiais metai ta dovana tapo pastatytas pagal E. T. V. Hofmano pasaką miuziklas "Spragtukas".

2015-12-15 Projektas "Gyventi šeimoje - išmokstama" finišavo

Rugsėjo 2 d. prasidėjęs ir 11 savaičių trukęs projektas "Gyventi šeimoje - išmokstama" baigėsi. Projektą vykdė VšĮ „Vaikų ir paauglių socialinis centras“ drauge su partneriais Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos skyriumi ir Nemenčinės daugiafunkciniu kultūros centru.

2015-12-13 VDC vaikai sukūrė dovanas seneliams

Vaikų dienos centro "Svajonė" vaikai kartu su šimtais vaikų iš visos Lietuvos dalyvavo socialinės apsaugos ir darbo ministrės Algimantos Pabedinskienės globojamoje akcijoje „Sukurk dovaną seneliui". Dalyviai siuvo, klijavo, piešė ir kitokiais būdais kūrė dovanas, kurios bus įteiktos 100 -jį gimtadienį švenčiantiems Lietuvos piliečiams. Penkių VDC "Svajonė" auklėtinių deka apie žaislus, kuriuos Centras siuna jau antrus metus, sužinojo ir ministerija.

2015-12-12 Kalėdas miškininkai atnešė ir į mūsų namelius

Gruodžio 10 dieną mūsų Centre svečiavosi aplinkos viceministras Linas Jonauskas ir Nemenčinės miškų urėdas Eligijus Ryškus. Svečiai atvažiavo įžiebti Kalėdines egles, kurias tradiciškai mums patys ir padovanojo. Susitikimas, kuris buvo papuoštas vaikų dainomis ir šokiais yra miškininkų akcijos "Parsinešk Kalėdas į savo namus" dalis.

2015-12-12 VDC "Svajonė" vaikai susitiko su A. Pabedinskiene

Gruodžio 9 dieną daugiau nei 400 vaikų iš vaikų dienos centrų susitiko su Socialinės apsaugos ir darbo ministre Algimanta Pabediskiene. Susitikime dalyvavo ir turėjo progą paspausti ministrei ranką Vaikų dienos centro "Svajonė" auklėtiniai.

     123456