Šiandien 2017 m. rugsėjo 23 d., šeštadienis

Naujienos

Rudeninė "Maisto bankas" akcija

Spalio 19-20 dienomis Centro bendruomenė sudalyvavo rudeninėje Maisto banko akcijoje. Maisto rinkome dalyvavo ne tik darbuotojai ir nuolatiniai centro savanoriai, tačiau ir patys vaikai 2 dienas turėjo galimybę pabūti savanorių kailyje.

Mes linksmai saugome aplinką

Rugsėjo 29 dieną centre lankėse januolių grupė iš organizacijos "EurogemsLt" Socialinių iniciatyvų asociacija, kurie kartu su vaikais iš centro kūrė skulptūras, naudodami šiukšles, surinktas aplinkiniame miške. Veikla buvo vykdoma įgyvendinant tarptautinį jaunimo mainų projektą "Skulprūrų parko inkubatorius", kuriame dalyvavo jaunuoliai iš 6 šalių: Portugalijos, Lietuvos, Kipro, Rumunijos, Bulgarijos bei Estijos. Projektas finansuotas iš programos "Veiklus jaunimas".

Labdaros koncertas "Tik svarbu labai norėti, pasistengti ir tikėti"

Šventą ir vasariškai šiltą rugsėjo 16 dienos vakarą Vaikų ir paauglių socialinio centro bendruomenė jau antrą kartą sukvietė geros valios žmones į labdaros koncertą "Tik svarbu labai norėti, pasistengti ir tikėti".

Stovyklavome SKAUTŲ stovykloje

Rugpjūčio 7 dieną pliaupė lietus ir nebuvo matyti pragiedrėjimo. Centro vaikai su didžiulėmis kurpinėmis, miegmaišiais ir palapinėmis išvyko į skautų stovyklavietę atviroje gamtoje ir piktai murmėjo - už ką jie baudžiami, kad tokiomis siaubingomis oro sąlygomis turės išgyventi tiesiog miške. Tačiau besibaigiant stovyklai spindėjo ašaros akyse, nes vis dėlto nebesinorėjo susivynioti miegmaišių ir grįžti į šiltus patalus.

"MĄSTAU, KURIU, STOVYKLAUJU"

Šnieriškėlėse, Molėtų rajone, vandenų krašte liepos 26 - rugpjūčio 3 dienomis Centro vaikai linksmai leido vasaros dienas ir buvo tapę netgi senovės romėnų jūrų dievais.

     123456