Šiandien 2016 m. rugpjūčio 27 d., šeštadienis

Naujienos

2016-08-25 "Šeimos diena" RIMI parduotuvėje

Birželio 24 d.  Vilniaus ir Piliakalnio skyrių vaikai dalyvavo UAB RIMI Lietuva Molėtų pl. PC organizuotoje edukacinėje programoje "Šeimos diena". Vaikai turėjo progą kartu su RIMI darbuotojais kepti bandeles, kuriomis vaišino visus grįžus į Centrą. Be to, gavo daug ir kitų dovanų. Tai ne pirmas mūsų vaikų susitikimas su RIMI atstovais. Mūsų nauji draugai padarė didelę staigmeną Centro gimtadienyje ir podovanojo didžiausią vaikų matytą tortą.

2016-07-20 Draugystė su Lenkija tęsiasi!

Antrą vasarą iš eilės mūsų centro ugdytiniai dalyvavo lietuvių-lenkų jaunimo mainuose Roskoš miestelyje. Praeitais metais susidraugavęs jaunimas šiemet projekto "Ekokreatyvūs" remuose iš atliekų statė darželio auklėtiniams žaidimų aikštelę.

2016-07-02 Vdc "Svajonė" vaikai mėgavosi Labanorų saule!

Birželio 20-27 dienomis Vaikų dienos centro "Svajonė" 30 asmenų - vaikų, darbuotojų ir savanorių - pilna geros nuotaikos kompanija iškeliavo į Labanorus, kad kartu džiaugsmingai praleisti laiką "Labanorų girių gentys" stovykloje.

2016-06-10 Vaikų ir paauglių socialinis centras atšventė dešimtmečio jubiliejų

VšĮ „Vaikų ir paauglių socialinis centras“ birželio 2 dieną minėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną bei šventė savo 10-ąjį gimtadienį. Šią dieną Nemenčinės daugiafunkcinio kultūros centro kiemelis pavirto tikra pramogų erdve, kurioje pakilią nuotaiką kūrė muzikiniai pasirodymai, šokiai, sportinės ir karinės veiklos, spalvoti animatoriai, atrakcionai ir svarbiausia – skambantis vaikų juokas.

2016-05-20 Kviečiame į Centro šventę!!

Tradicinė Vaikų gynimo dienai skirta šventė jau greit! Tai bus dviguba šventė, nes mūsų Centras švęs 10 gimtadienį!!

     1234