Šiandien 2016 m. gruodžio 5 d., pirmadienis

Naujienos

2016-09-08 Nemokama pagalba nuo smurto nukentėjusiems vaikams ir jų šeimos nariams

Informuojame, jog nuo rugsėjo 8 d. iki gruodžio 30 d. Vaikų ir paauglių socialiniame centre nemokamą pagalbą gali gauti nuo smurto nukentėję vaikai ar liudininkai ir jų šeimos nariai, gyvenantys Vilniaus rajone. 

Teikiamos psichologų, socialinių darbuotojų ir teisininko kompleksinės paslaugos.  Mobili specialistų komanda gali atvykti į namus.

2016-09-07 Vilniaus Lions moterų klubas nepamiršta apie mūsų poreikius

Vilniaus Lions moterų klubo atstovės, tarp vaikų išdydžiai vadinamos "Liūtėmis", niekados nepamiršta apie mūsų Centro globotinius. Vasarą "Liūtės" atvažiavo į stovyklą su pilnomis kišenėmis spragesių ir suorganizavo vaikams kinoseansą po atviru dangumi. Prasidėjus mokslo metams atskubėjo pas mus su didelėmis dežėmis kanceliarinių prekių, kurias sukompletavo UAB Biuro Pasaulis. Dėkojame "Liūtėms" už draugystę ir pagalbą! Be to, linkime joms didžiulės sėkmės darbuose bei asmeniniame gyvenime!

2016-09-06 Geri darbai atliekami tyliai!

Šią savaitę mūsų nameliuose svečiavosi p.Rūta iš Aplinkos ministerijos, kuri vaikams atvėžė daug švežių obuolių ir padovanojo 100 euro. P. Rūta norėjo išlikti anonimiška, nes pagal ją geri darbai yra atliekami tyliai. Dėkojame p. Rūtai už dovanas ir linkime jai sėkmės darbuose bei asmeniniame gyvenime!

2016-09-05 Sveikiname mūsų socialinę pedagogę - Eveliną Stankevičienę!

Rugpjūčio 29–31 d. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyboje buvo tęsiami įvadiniai Globėjų (rūpintojų) ir įtėvių mokymo ir konsultavimo (GIMK) mokymai, skirti asmenims, siekiantiems įgyti teisę vykdyti asmenų pasirengimo globoti (rūpintis) bei įvaikinti vaiką patikrinimą, prasidėję birželio mėnesį. Jų dalyviai atliko ir namų darbus – sukūrė plakatus globos ar įvaikinimo tema, kuriuos galėtų panaudoti savo darbe. Tarp geriausiai įvertintų darbų yra mūsų Centro socialinės pedagogės Evelinos Stankevičienės piešinys.

2016-09-01 Sveikinimai rugsėjo 1 -osios proga

Mielieji,

Rugsėjo 1-osios proga linkiu Jums kantrybės ir atkaklumo įveikiant kasdienius darbus, siekio tobulėti ir noro pažinti.

     12345