Šiandien 2016 m. liepos 23 d., šeštadienis

Naujienos

2016-06-10 Vaikų ir paauglių socialinis centras atšventė dešimtmečio jubiliejų

VšĮ „Vaikų ir paauglių socialinis centras“ birželio 2 dieną minėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną bei šventė savo 10-ąjį gimtadienį. Šią dieną Nemenčinės daugiafunkcinio kultūros centro kiemelis pavirto tikra pramogų erdve, kurioje pakilią nuotaiką kūrė muzikiniai pasirodymai, šokiai, sportinės ir karinės veiklos, spalvoti animatoriai, atrakcionai ir svarbiausia – skambantis vaikų juokas.

2016-05-20 Kviečiame į Centro šventę!!

Tradicinė Vaikų gynimo dienai skirta šventė jau greit! Tai bus dviguba šventė, nes mūsų Centras švęs 10 gimtadienį!!

2016-05-10 Kariuomenės ir visuomenės šventė Nenenčinėje

Šiais metais Centro globotiniai tradiciškai dalyvavo Kariuomenės šventėje Nemenčinėje. Tik šįkart ne kaip svečiai, bet kaip dalyviai. Koncerto metu vaikai atliko Centro himną "O mes vaikai".

2016-04-28 Aitvarų gamyba su Artoteka panelėmis

Praeitą savaitę mūsų Centre svečiavosi menų studijos Vilnioje "Artoteka" panelės, kurios kartu su vaikais ir darbuotojais linksmai laiką leido gamindami aitvarus. 

2016-04-08 Saugaus eismo diena Rudaminoje

Mažiausi mūsų kelių eismo dalyviai dalyvavo Saugaus eismo dienos minėjime Rudaminoje. Susipažino su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Ugniagesių gelbėtojų mokyklos darbuotojais, jų darbu. Turėjo galimybę "pavairuoti" gaisrininkų ir policijos pareigūnų automobilius. Kartu su Zebriuku kūrė šokį "Esu matomas, esu saugus"

     123