Šiandien 2016 m. birželio 26 d., sekmadienis

Naujienos

2016-04-08 Saugaus eismo diena Rudaminoje

Mažiausi mūsų kelių eismo dalyviai dalyvavo Saugaus eismo dienos minėjime Rudaminoje. Susipažino su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Vidaus reikalų ministerijos Ugniagesių gelbėtojų mokyklos darbuotojais, jų darbu. Turėjo galimybę "pavairuoti" gaisrininkų ir policijos pareigūnų automobilius. Kartu su Zebriuku kūrė šokį "Esu matomas, esu saugus"

2016-04-08 Tarptautinės vaikų knygos dienos paminėjimas mūsų Centre!

Tarptautinės vaikų knygos dienos progą VšĮ Vaikų ir paauglių socialinio centre  balandžio 8 dieną vyko tradicinis „Skaitymo vakaras“, kuris vainikavo visos savaitės veiklas skirtas mažiems ir dideliems knygų mėgėjams. Tą dieną Piliakalnio skyriuje be Centro vaikų ir darbuotojų susirinko jaunimas iš Gedimino ir K. Parčevskio gimnazijų bei Vilniaus universiteto bibliotekos atstovai.

2016-03-25 Sveikinimas Šv. Velykų proga

Direktorės Jurgitos Pukienės pasveikinimas Šv. Vėlykų proga

2016-03-20 Tradicinė „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ mūsų Centre

Šiais metais prie „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ tūkstančiais renginių ir veiklų prisidėjo net 1149 šalies ugdymo įstaigos ir įvairios organizacijos, iniciatyvą palaikė ir aukščiausios valdžios atstovai. Tarp jų ir mūsų Centras. Kovojant su patyčiomis mūsų auklėtiniai darė plakatus, dalyvavo filmų peržiūroje, daug diskutavo ir susitiko su Vaiko teisių apsaugos kontroliere Edita Žiobiene.

2016-03-03 VDC "Svajonė" vaikų akcija - "Ne tik imti, bet ir duoti"

Finišavo Vaikų dienos centro "Svajonė" organizuota akcija "Ne tik imti, bet ir duoti". Per 3 mėnesius centro vaikai kirpo, siuvo, ieškojo naujų idėjų kaip papuošti pagalvėles ir anklodes skirtas lėlėms, kurias padovanojo Kabiškių darželio vaikams.

     12